Banesë ne shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
251
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa 70m² në Prishtine lagjen Emshir-Kalabri, afer rrethit te madh, banesat e EXDC, kati i VI-të.
Renditja: Sallon, kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, dhe treaj .
Banesa eshte e mobiluar komlet.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
045 999 986
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Ulpianë 3+1

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniUlpiane

Shitet Banesa 59m²

850 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe59 m²
 • LokacioniRruga C / Mati 1

Banesë 2+1 me qira

400 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan