Banesë ne shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
246
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
90 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa ne lagjen Arberia/Dragodan, rr. Vicianum, perball FiveStar Fitness, kati i III.
Banesa posedon 97m²: dy dhom te fjetjes, një dhomë te dites me kuzhin dhe trapezari, koridorin, banjo, wc dhe 2 ballkona.
Banesa eshte ndertim i ri, shitë-blerja behet permes kontrates te noteri.
Çmimi: me marrrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

850 € /m²

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe118 m²
 • LokacioniMati 1
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Shitet Banesa 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniFushë Kosovë