Banesë në sheshë

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
154
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Te Grandi / Qendër
Siperfaqe
80 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, Qender, sheshi Zahir Pajaziti, kati i VI-të. Ngrohje te qytetit – TERMOKOS.
Renditja:
◽ Sallon me Kuzhine,
◽ 2 dhoma te fjetjes,
◽ koridor,
◽ banjo
◽ shpajz dhe
◽ ballkon.
E renovuar komplet
Banesa ka: ngrohje qendrore nga Termokosi, uje dhe rryme 24h.
E pershtatshme per zyre dhe banim (mobilohet ne bazë te kerkeses)
Çmimi: me marrveshje ???€/muaj

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniQafë

Banesë në Shitje

35,500 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira

500 €

 • Dhoma4
 • Banjo1
 • Siperfaqe110 m²
 • LokacioniBregu i Diellit