Banesë në sheshë

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
154
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Te Grandi / Qendër
Siperfaqe
80 m²
Banjo
1
Dhoma
3

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SELECT * FROM fb_property_stats WHERE `key` = "3120" AND `value` = "9n8eibvftnlnbj9mg14gkpgnl7" AND `created` > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 15 MINUTE)

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SHOW FULL COLUMNS FROM `fb_property_stats`

Banesë me qira në Prishtinë, Qender, sheshi Zahir Pajaziti, kati i VI-të. Ngrohje te qytetit – TERMOKOS.
Renditja:
◽ Sallon me Kuzhine,
◽ 2 dhoma te fjetjes,
◽ koridor,
◽ banjo
◽ shpajz dhe
◽ ballkon.
E renovuar komplet
Banesa ka: ngrohje qendrore nga Termokosi, uje dhe rryme 24h.
E pershtatshme per zyre dhe banim (mobilohet ne bazë te kerkeses)
Çmimi: me marrveshje ???€/muaj

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

350 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Shitet Banesa

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniQendër / Pejton