Banesë ne Rrugen “B”

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
66.45 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa 66.45m² në Prishtinë, Mati 1, buzë Rruges “B” kati i V-të mbi FiveStar.
Renditja:
✳ Sallon me Kuzhine,
✳ 1 dhomë të fjetjes,
✳ koridor,
✳ banjo dhe
✳ ballkon.
Ndertim i ri, me fletë poseduese, kontrata te noteri dhe pronsia bartet menjeher..
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe72.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Shitet Banesa

44,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë e Re me qira

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan