Banesë ne Qender

Shpallja

Çmimi
250 €
ID
289
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Pejton
Siperfaqe
62 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë me qira në Prishtinë, Qender/Pejton, kati i VIII-te.
Renditja:

Sallon me Kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
Koridor dhe
Banjo

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.

Çmimi: 250€/muaj

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesa në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe96 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniAktash

Shitet Banesa

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDodonë