Banesë në Dragodan

Shpallja

Çmimi
650 € /m²
ID
262
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa në Prishtinë lagjen Arberia-Dragodan, mbrapa Ministris se Shendetësis, kati i IV-të, 85m2. Me pamje nga lindja
Renditja:
– Sallon me Kuzhine,
– 2 dhoma te fjetjes,
– koridor, 
– banjo dhe
– ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar.
Çmimi: 650€/m² i diskutushem

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

350 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Banesë 2+1

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Shitet Banesa

470 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë