Banesë me TermoKos

Shpallja

Çmimi
450 €
ID
152
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Ulpiane
Siperfaqe
75 m²
Banjo
11
Dhoma
3

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SELECT * FROM fb_property_stats WHERE `key` = "3087" AND `value` = "nnd7hpf7limdau69a37qu822g5" AND `created` > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 15 MINUTE)

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SHOW FULL COLUMNS FROM `fb_property_stats`

Banesë me qira në Prishtinë, Ulpianë, te Momento, kati i I-rë. Ngrohje te qytetit – TERMOKOS.
Renditja:
◽ Sallon me Kuzhine,
◽ 2 dhoma te fjetjes,
◽ koridor,
◽ banjo dhe
◽ ballkon.
E renovuar dhe e mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka: ngrohje qendrore nga Termokosi, uje dhe rryme 24h…
Çmimi: 450€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banes me qira

230 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe76 m²
 • LokacioniMati 1

Shiten 8 ari Truall

8,500 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe800 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir