Banesë me termokos + Garazh

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
242
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Rruga B / Mati 1
Siperfaqe
80 m²
Banjo
1
Dhoma
2
Garazhe
1

Banesë me qira në Prishtinë, Rruga B, banesat e Royallit afer Viva Fresh, kati i II-të.
Banesa posedon: dy dhoma të fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo, dhe ballkon.
Banesa është ndertim i ri e mobiluar komplet. Ngrohje qendrore nga Termokosi.
Garazh për vetur.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe66.45 m²
 • LokacioniMati 1

Lokal me qira

450 € i diskutushem

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe55 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1