Banesë me Termokos

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
238
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Dardani
Siperfaqe
85 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë lagjen Dardania, afer parkut te madh, kati i IV-të.
Renditja:
– Sallon me Kuzhine,
– 2 dhoma te fjetjes,
– koridor,
– banjo
– wc
– shpajz dhe
– 2 ballkona.
Banesa ka: ngrohje qendrore me termokos, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe93 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Banesë-Zyre me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë