Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
me marrveshje
ID
153
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagje Spitalit
Siperfaqe
65 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet me qira banesa në Prishtinë, Arbëri / Dragodan, banesat e Tregtisë, kati i VI-të.
Renditja: Sallon të madh me kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte ndërtim i ri e mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan
 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe35 m²
 • LokacioniAktash

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë