Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
me marrveshje
ID
153
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagje Spitalit
Siperfaqe
65 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet me qira banesa në Prishtinë, Arbëri / Dragodan, banesat e Tregtisë, kati i VI-të.
Renditja: Sallon të madh me kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte ndërtim i ri e mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë-Zyre me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Lokal me qira

450 € i diskutushem

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe55 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Ulpianë 3+1

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniUlpiane