Banesë me qira në Qender

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
289
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
75 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Garazhe
1

Banesë me qira në Prishtinë, Qender nën Fakultetin Ekonomik, kati i I-re.
Renditja:

Sallon me dalje ne terasë te madhe,
▫Kuzhinë me trapezari
1 Dhomë gjumi,
Koridor
Banjo dhe
▫Ballkon

Banesa e mobiluar komplet.

Çmimi: 300€/muaj

 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniQafë

Banesë me qira

me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë