Banesë me qira ne Qender

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
303
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
65 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira ne Prishtine, Qender, te New Born
Renditja:

▫️Sallon
▫️Kuzhinë
▫️2 dhoma te fjetjes,
▫️koridor,
▫️banjo dhe
▫️ballkon.
E mobiluar komplet, ngrohje nga termokosi.

Çmimi: me marrveshje

 045999986
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniQafë

Shitet Banesa

470 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniLakrishtë