Banesë me qira në Dardani

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
300
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Dardani
Siperfaqe
78 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira ne Prishtine, lagjen Dardania, banesat e gjelberta, kati i V-të.
Renditja:

 • Sallon
 • Kuzhinë me trapezari
 • 2 dhoma te fjetjes,
 • koridor,
 • banjo + wc dhe
 • ballkon.

E mobiluar komplet, ngrohje nga termokosi.

Çmimi: 300€/muaj

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa 59m²

850 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe59 m²
 • LokacioniRruga C / Mati 1

Banesë me qira

340 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Penthouse

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe185 m²
 • LokacioniParku i Qytetit