Banesë me qira e pa-mobiluar

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
222
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Rruga B / Mati 1
Siperfaqe
93 m²
Banjo
2
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira në Mati 1, Rruga B, banesat e “Nartel”, kati i IIi-të.
Renditja: 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhinë, koridor, banjo, wc dhe 2 ballkona, e pamobiluar.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa 59m²

850 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe59 m²
 • LokacioniRruga C / Mati 1

Banesë në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe45 m²
 • LokacioniDardani

Ulpianë 3+1

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniUlpiane