Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
112
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
L. Spitalit
Siperfaqe
84 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira në lagjen e Spitalit, Rr. “Muharrem Fejza”, kati i III-të, 84m2.
Renditja: Sallon me Kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes,
koridor, banjo + wc dhe ballkon. Banesa është ndertim i ri dhe mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtepi me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniMati 1

Shtepi në NIC

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniLagjja NIC

Banesë në Shitje

43,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe96 m²
 • LokacioniFushë Kosovë