Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
268
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Sllovenia e Sportit / Qendër
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Banesë me qira në Prishtinë, Qender (te Sllovenia e Sportit) afer ambasades Zvicrrane, kati i VI-të.
Renditja:
 • Sallon me Kuzhinë,
 • 2 Dhoma gjumi,
 • Koridor,
 • Banjo dhe
 • Ballkon.

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe77.75 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Banesë pa mobile

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniLakrishtë

Super Banesë

76,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniQendër / Dardani