Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
268
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Sllovenia e Sportit / Qendër
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Banesë me qira në Prishtinë, Qender (te Sllovenia e Sportit) afer ambasades Zvicrrane, kati i VI-të.
Renditja:
 • Sallon me Kuzhinë,
 • 2 Dhoma gjumi,
 • Koridor,
 • Banjo dhe
 • Ballkon.

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Zyre 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo1
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Banesë – Zyre

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër