Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
250 €
ID
138
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Ulpiane
Siperfaqe
60 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira në Prishtinë, Lagjen Ulpiana, perballPostes se Madhe, kati i I-rë.
Banesa posedon: Sallon, kuzhinë ndaras, 1 dhomë të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
E mobiluar komplet ngrohje nga termokosi.
Çmimi: 250€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

1,300 € m²

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe74 m²
 • LokacioniDardani

Banesë

Me Marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe150 m²
 • LokacioniQendër / Aktash

Banesë me qira

285 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir