Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
200 €
ID
266
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagje Spitalit
Siperfaqe
80 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, lagje Spitalit, afer Viva Fresh Store, kati i II-të, 78m².
Renditja:
✳ Sallon me Kuzhine,
✳ 2 dhoma te fjetjes,
✳ koridor,
✳ banjo
✳ shpajz dhe
✳ ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h…
Çmimi: 200€/muaj

☎ 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

44,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira

340 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Shitet Banesa 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniFushë Kosovë