Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
350 €
ID
166
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Sllovenia e Sportit
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Garazhe
1

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SELECT * FROM fb_property_stats WHERE `key` = "3241" AND `value` = "9g8lad87fndur07bpdgd2ak363" AND `created` > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 15 MINUTE)

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SHOW FULL COLUMNS FROM `fb_property_stats`

Banesë me qira në Prishtinë, QENDER – Lagjen Sllovenia e Sportit, te ambasada e Zvicrres (3 min larg nga sheshi), kati i I-rë, 85m2.
Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dhoma te fjetjes,
koridor, banjo, shpajz dhe s ballkona. Poashtu garazh nentoksore per vetur.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 350€/muaj perfshir edhe garazhen per vetur.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet banesa

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe56 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit