Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
350 € i diskutushem
ID
261
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
90 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Banesë me qira në Prishtinë, Arbëri / Dragodan, afer Komunes se re, kati i III-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo + wc, shpajz dhe ballkon.
Banesa eshte ndërtim i ri e mobiluar komplet
Çmimi: 350€/muaj (i diskutushem)
☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe72.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Banesë ne shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Shitet banesa 95m²

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe95 m²
 • LokacioniFushë Kosovë