Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
350 €
ID
94
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lakrishtë
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
2
Garazhe
1

Leshohet banesa me qira në Lakrishtë, objekt i Ramiz Sadikut, kati i I-rë, 70m2.
Renditja: Sallon te madh me Kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe taras te madhe. E mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka gjithashtu: Ngrohje qendrore, uje dhe rryme 24h, siguri dhe kamera, interfon. garzh nentoksore + depo.
Çmimi: 350€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe56 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë në Shitje

600 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe67 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniBregu i Diellit