Banesë me Qira 3+1

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
183
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Sami Frasheri
Siperfaqe
100 m²
Banjo
2
Dhoma
4

Banesë me qira në Prishtinë, te shkolla Teknike, kati i III-të.
◽ Sallon
◽ Kuzhinë,
◽ 3 dhoma të fjetjes,
◽ koridor,
◽ banjo.
◽ wc,
◽ shpajz dhe
◽ ballkon.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 300€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1

Banesë me Qira

350 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Banesë me qira

220 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDodonë