Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
400 € i diskutushem
ID
72
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira ne lagjen Arberia / Dragodan, te Padora, kati i I-rë.
Renditja: sallon me kuzhine, nje dhome të fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 400€ i diskutushem

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë me qira

350 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banesë me Qira

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit