Banesë me qira 2+1

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
255
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lakrishtë
Siperfaqe
90 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Garazhe
1

Leshohet banesa me qira në Lakrishtë, objekt i Ramiz Sadikut, kati i VI-të, 90m2.
Renditja: Sallon te madh me Kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo + wc, shpajz dhe ballkon. E mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka gjithashtu: Ngrohje qendrore nga termokosi, uje dhe rryme 24h, interfon, siguri dhe kamera. Garzh nëntoksore.
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit