Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
220 €
ID
155
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
55 m²
Banjo
1
Dhoma
2

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SELECT * FROM fb_property_stats WHERE `key` = "3132" AND `value` = "5k4fc35de7jsph7flqf1ile017" AND `created` > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 15 MINUTE)

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SHOW FULL COLUMNS FROM `fb_property_stats`

Leshohet banesa me qira në Prishtinë, Lagjen Bregu i Diellit, te varri i Rugoves, rruga Bedri Shala, kati i IV-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet, e pa banuar me heret.
Çmimi: 220€ i diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniQendër

Banesë

300 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe55 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shitet Banesa

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniQendër / Pejton