Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
250 €
ID
297
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Tophane
Siperfaqe
60 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë me qira në Prishtinë, Tophane, afer Hekurudhes, kati i XI-te.
Renditja:

▫Sallon me Kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo dhe
Ballkon.

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet me mobile te reja.

Çmimi: 250€/muaj

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

470 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe72.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Banesë me qira

230 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe40 m²
 • LokacioniUlpiane