Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
200 € i diskutushem
ID
295
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
47 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë me qira në Prishtinë, Arberi – Dragodan, perball banesa te Prime Group, kati i I-re.
Renditja:

Sallon me Kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo dhe
Ballkon.
Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.

Çmimi: 200€/muaj (i diskutushem)

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniQendër
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70.62 m²
 • LokacioniLakrishtë

Shitet Banesa 59m²

850 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe59 m²
 • LokacioniRruga C / Mati 1