Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
148
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Ulpiane
Siperfaqe
82 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, Ulpianë, te Simfonia (nën menzen e Studenteve), kati i I-rë.
Renditja:
– Sallon me Kuzhine,
– 2 dhoma te fjetjes,
– koridor,
– banjo + wc dhe
– 2 ballkona.
Ndertim i vjeter e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore te qytetit, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

300 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe55 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shitet banesa

85,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe124 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira

285 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir