Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
350 €
ID
147
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Dodonë
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, Dodonë, 7 min larg nga sheshi Gjergj K. Skenderbeu, kati i I-rë.
Renditja:
– Sallon me Kuzhine,
– 2 dhoma te fjetjes,
– koridor,
– banjo
– shpajz dhe
– ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 350€ (i diskutushem)

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet banesa

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniUlpiane

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniBregu i Diellit