Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
285 €
ID
146
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Kalabri-Emshir, përball banesave te Arabve, kati i IV-të.
Renditja: Sallon, kuzhinë dhe trapezari, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe 2 ballkona.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 285€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

67,000 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniMati 1

Banesë me Qira

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit

Banesë me qira

400 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniArbëri / Dragodan