Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
143
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
2.5

Banesë me qira ne Prishtinë, Qender, mbrapa sheshit “Zahir Pajaziti”, kati i I-rë.
Renditja: Sallon te madh, kuzhinë ndaras me trapezari, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe 2 ballkona. Parking per vetur.
E mobiluar komplet.
Nga tarasa e baneses keni pamjen e bukur ne drejtim te bilotekes kombtare.
Çmimi: 300€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me Qira

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë me qira

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniParku i Qytetit