Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
250 €
ID
130
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira ne Kalabri-Emshir, banesa te Arabve, kati i VIII-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Çmimi: 250€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Shitet banesa

65,000 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe54 m²
 • LokacioniQafë

Banesë me qira

400 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniArbëri / Dragodan