Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
500 €
ID
149
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
110 m²
Banjo
1
Dhoma
4

Banesë me qira në Prishtinë, lagjen Bregu i Diellit, afer Qendres Tregtare, kati i V-të. Ne pjesen me te bukur te qytetit që edhe karakterizohet si ambient familjar ku mbizotron qetsia, pastertia dhe siguria.
Renditja: Sallon të madh, kuzhinë me trapezari, 3 dhoma te fjetjes, koridor, banjo.
Banesa eshte ndërtim i vjeter e mobiluar komplet.
Banesa ka ngrohje qendrore nga termokosi, Kondicioner Ajri, parking per vetur.
Çmimi: 500€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet banesa 85.81m²

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85.81 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Zyre me Qira

400 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe45 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Banesë-Zyre me qira

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniQendër