Banesë me Qira

Shpallja

Çmimi
300 € i diskutushem
ID
185
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
76 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Garazhe
1

Leshohet banesa me qira në Prishtinë, Lagjen Bregu i Diellit, te varri i Rugoves, rruga Bedri Shala, kati i VII-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhomë të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, depo ( shpajz) E mobiluar komplet, e pa banuar me heret, po ashtu posedon edhe garazhd
Çmimi: 300€

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniLakrishtë

Super Banesa në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe96 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe66.45 m²
 • LokacioniMati 1