Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
220 €
ID
140
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Dodonë
Siperfaqe
78 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë lagjen Dodona, perball shkolles Gjergj Fishta, kati i II-të, 76m2.
Renditja:
– Sallon me Kuzhine,
– 2 dhoma te fjetjes,
– koridor,
– banjo dhe
– ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

600 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe67 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Shitet Banesa

115,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe87 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir