Banesë me Garazh

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
285
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagje Spitalit
Siperfaqe
95 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Garazhe
1
Banesë me qira në Prishtinë, Mati 1 rr. Muharrem Fejza, afer Super Vives, kompleksi Hoxha Invest Group kati i III-te.
Renditja:
 
Sallon me Kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo +` wc
Shpajz
Ballkon dhe
Garazh per Veturë
Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
 
Çmimi: 300€/muaj
 
045999986; 049717993
🌐  www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë Duplex

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe110 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë 3+1

340 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo1
 • Siperfaqe115 m²
 • LokacioniBregu i Diellit