Banesë komforte

Shpallja

Çmimi
48,000 €
ID
254
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
97.4 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Shitet banesa ne Fushë Kosovë, afer shkolles Mihal Grameno, kompleksi BB HOME, kati i VI (hyrja me dy lifta)
Banesa posedon 97m²: dy dhoma te fjetjes, një dhomë te dites me kuzhin dhe trapezari, koridorin, banjo, wc dhe ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri, e pranuar teknikisht dhe posedon certifikaten e pronsis (fleten poseduse)kontrata e shitë-blerjes te noteri.

Çmimi: 48000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe72.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve
 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe93 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Shitet Banesa

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniFushë Kosovë