Banesë-Katë Shtëpie

Shpallja

Çmimi
250 €
ID
202
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagje Spitalit
Siperfaqe
120 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet me qira Banesa-Kati i shtepis me hyrje te veqant në Prishtinë, lagjen e Spitalit, afer Spitalit Amerikan.
Banesa posedon: 3 dhoma te fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo, teras te madhe dhe oborr.
Parking per vetur.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 250€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com
045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Gasonjere në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe35.6 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Shtepi në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo3
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik