Banesë – Katë i shtëpisë

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
195
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qafë
Siperfaqe
100 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë – Katë i shtëpisë (sistem banesor – me hyrje te veqant) me qira në Prishtinë, Qafë rruga e UÇK-se, kati i II-të.
◽ Sallon te madh me Kuzhine,
◽ 2 dhoma te fjetjes,
◽ koridor,
◽ banjo dhe
◽ ballkon
Ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Banesë me qira

250 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Banesë me qira

230 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe83 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve