Banesë e Re ne Shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
79
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Sllovenia e Sportit
Siperfaqe
78 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa 78m2 ne lagjen Sllovenia e Sportit, mbi Hotel Sirusin, kati i VI-të, me lifte dhe garazh per veture.
Renditja: Sallon me kuzhinë, dy dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon.
Bnesa eshte ndertim i ri i sapoperfunduar, me leje dhe dokumenta ne rregull, kontrat behet te noteri.
Çmimi: me marrrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë

600 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe87 m²
 • LokacioniPejton

Penthaus me qira

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe-
 • LokacioniSllovenia e Sportit