Banesë e Re me qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
302
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
63 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira ne Prishtine, lagjen Arberia, afer ambasades se re Amerikane.
Renditja:

▫️Sallon me Kuzhinë
▫️1 dhomë te fjetjes,
▫️koridor,
▫️banjo dhe
▫️ballkon.
E mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne e pa banuar me heret.

Çmimi: me marrveshje

 045999986
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDodonë

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë ne shitje

Me marrveshje

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe-
 • LokacioniLagje Spitalit