Banesë e mobiluar + Garazh

Shpallja

Çmimi
800 € i diskutushem
ID
280
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Rruga C / Mati 1
Siperfaqe
113 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa 113m² në Prishtinë, Mati 1 “Rruga C” afër banesave të Tregtisë, kati i V-të, me lift.
Renditja:

 • Sallon me Kuzhine,
 • 2 dhoma te fjetjes,
 • koridor,
 • banjo + wc,
 • ballkon dhe
 • Garazh per vetur.

Ndertim i ri dhe e mobiluar komplet.
Kantrata e shitë-blerjes te noteri.
Çmimi: 800€/m² i diskutushem

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Penthouse

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe185 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Banesë – Zyre

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër