Banesë Duplex

Shpallja

Çmimi
250 €
ID
287
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
110 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Banesë duplex me qira në Prishtinë, Bregu i Diellit, Banesat e Bardha, afer Viva Fresh ne rrugen B, V-te.
Renditja:
▫ Sallon
▫ Kuzhinë,
▫ 3 Dhoma gjumi,
▫ Koridor,
▫ Banjo + wc
▫ Shpajz dhe
▫ Ballkon
Parking te mjaftushem per veturë.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 250€/muaj
☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe94.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Banesë ne shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir