Banesë

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
24
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
55 m²
Banjo
1
Dhoma
2
Garazhe
1

Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia/Dragodan, banesa është ndertim i ri, kati i III, posedon një dhom te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, depo dhe një ballkon + ka ne shfrytezim nje garazh, e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet banesa

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira

240 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë me qira

400 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniArbëri / Dragodan