Banesë

Shpallja

Çmimi
1,300 € m²
ID
19
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Dardani
Siperfaqe
74 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet Banesa 74m2 në Dardani, kati III ndertim i Vjeter afer stacionit te autobuseve e gatshme per banim.
Banesa posedon :
1. sallon
1. kuzhinë ndaras
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1. banjo + WC dhe
1. ballkon.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe84 m²
 • LokacioniL. Spitalit

Banesë me qira

300 €

 • Dhoma2.5
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniQendër

Banesë

700 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniPejton