Banesë

Shpallja

Çmimi
750 € m²
ID
60
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
112 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Shitet banesa 112m2 në Prishtinë, lagjeja Mati 1, afer banesave të Tregtis, kati II-të.
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
2. banjo dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi 750 euro/m2

Agjencioni M1
045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. “Garibaldi nr. 13” afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

105,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe64 m²
 • LokacioniQendër

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë

350 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniArbëri / Dragodan