Banesë

Shpallja

Çmimi
Me Marrveshje
ID
59
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër / Aktash
Siperfaqe
150 m²
Banjo
2
Dhoma
4

Leshohet me qira banesa në Aktash, afer Fakultetit Ekonomik, kati i I-rë.
Banesa posedon: Sallon me kuzhin, 2 dhoma te fjetjes, 1 dhom të punës, koridor, 2 banjo dhe 2 ballkona, E renovuar dhe e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

300 €

 • Dhoma2.5
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniQendër

Shiten 8 ari Truall

8,500 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe800 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë

750 € m²

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe69.5 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan