Banesë 3+1

Shpallja

Çmimi
340 € i diskutushem
ID
296
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
115 m²
Banjo
1
Dhoma
4
Banesë me qira në Prishtinë, Bregu i Diellit, afer Furres Qerimi I, kati i II-te.
Renditja:
Sallon me Kuzhinë,
3 Dhoma gjumi,
Koridor,
▫Banjo,
Shpajz dhe
Ballkon
 
Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: 340€/muaj
☎ 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë pa mobile

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe94.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Banesë ne shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir