Banesë

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
51
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Te Grandi / Qendër
Siperfaqe
84 m²
Banjo
2
Dhoma
4

Shitet banesa 84m2 në Qender afer Hotel Grand, kati i I-rë, në shfrytezim ka mbi 100m2, ndertim i vjeter e mobiluar dhe e renovuar komplet.
Banesa posedon: 4 dhoma, kuzhinë, dy banjo+dy wc, 2 ballkona dhe bodrumin.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniQendër / Pejton

Banesë me qira

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Banesë

230 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniL. Spitalit