Banesë 2+1

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
236
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagje Spitalit
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, lagjen e Spitalit, Rruga Muharrem Fejza, kati i III-të.
Banesa posedon: dy dhoma të fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo, dhe ballkon.
Banesa është ndertim i ri e mobiluar komplet.
Çmimi: 300€/muaj

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Super Banesë

76,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniQendër / Dardani

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë