Banesë 2+1 me qira

Shpallja

Çmimi
400 € i diskutushem
ID
247
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
90 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Leshohet me qira banesa në Prishtinë, Arbëri / Dragodan, afer ambasades se re Amerikane, kati i III-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon.
Banesa eshte ndërtim i ri e mobiluar komplet, si dhe ne bazë te kerkeses do te mobilohet edhe dhoma tjeter e gjumit,
Vendparkim per vetur ne habsirat e jashtme te objektit.
Çmimi: 400€/muaj (i diskutushem)
 
☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banesë me qira

350 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan